انواع طلسم صبی

همیشه این سوال مطرح بوده که انواع طلسم صبی کدامند؟

و یا درست است که میگویند طلسم صبی با نجاست نوشته میشود؟

در ابتدای کار ما صلاح میدانیم تا انواع طلسم صبی را به دو دسته کلی تقسیم کنیم:

دسته اول: طلسم بدون نجاست

دسته دوم: طلسم با نجاست

جهت ادامه این مقاله بر روی نوشته ” انواع طلسم صبی ” کلیک نمایید

درمورد دسته دوم که نگارش طلسم با نجاست است زیاد توضیح نمیدهیم چون اینگونه طلسمات فقط در راستای شر و شرور کاربرد دارند.طلسم صبی

نگارش طلسم با نجاست عموما با مایعات نجس اقدام به نگارش طلسم میشود.البته سو استفاده هایی هم از این موضوع شده است که مثلا نگارش طلسم صبی روی پوست بدن شخص!

چنین چیزی تحت هیچ عنوان وجود خارجی ندارد،ما در هیچ گونه فرهنگها و آموزشهای علوم غریبه و ماورایی،نگارش طلسم روی پوست بدن فرد را نداشته و نداریم و نخواهد بود.این موضوع سبب سو استفاده برخی اشخاص گردیده است.

توضیح در مورد نگارش طلسم با نجاست را همینجا پایان میدهیم و به سراغ دسته ی اول یعنی نگارش طلسم بدون نجاست میرویم که عموما برای امورات خیر و سعادتمندی کاربرد دارد.

در دسته اول که نگارش طلسم بدون نجاست است این موضوع دیده میشود که تمامی اصول و پایه ی نگارش بر پایه طلسمات یهودی است.

یعنی بطور حتم و قطع انجام این طلسمات مصداق انجام طلسمات یهودی است و هیچگونه تفاوتی در این دو وجود ندارد.طلسم صبی

عموما طلسمات صبی بدون نجاست (یا بهتر است بگوییم طلسمات یهودیی که در کشورهای اسلامی استفاده میشود) بر پایه دادن طعام به موکلین طلسم صورت میگیرد.

عموما طعام دادن به موکل به صورت:  بخور  یا دود دادن به موکل،یا چرب کردن بدن فرد با روغن های خاص ،و یا قربانی کردن حیوان حلال گوشت انجام میشود.(چرب کردن بدن شخص را اکیدا توصیه نمیکنیم چون در بیشترین حالات اثری منفی دارد)

کم خطر ترین روش ، دود دادن به واسطه سوزاندن بخورات ویژه دعانویسی از جملعه بخور زار یا قربانی کردن حیوانات حلال گوشت است.

در ادامه مقاله در مورد بخور زار و نحوه نگارش طلسم با دود شرح می دهیم.

ادامه توضیحات ▼

بخور زار

 

دیدگاهتان را بنویسید