علوم غریبه محمد زاده

علوم غریبه محمد زاده

علوم غریبه محمد زاده نام یک کانال تلگرامی عجیب است!

نه واضح و مشخص میگوید که دعانویس است؟

وانمود میکند بخور فروش است و لوازم سحر میفروشد!

تمامی مخاطبین خود را با عکس یک امام زاده به سمت خود جلب میکند و فریب میدهد.

اما…

واقعا سید بهروز محمد زاده کیست؟ آیا واقعا عکس امام زاده موجود در سایتش واقعی و جد خود شخص است؟!!

سید بهروز محمد زاده

سید بهروز محمد زاده نام کلاهبرداری جدید است که اینبار در پوشش نوادگان یک امام زاده پاک و مقدس در شهر آبادان ظاهر شده است.

در این مقاله قبل از بررسی نحوه کلاهبرداری این شخص به معرفی بقعه متبرکه سید محمد ابوتاوه میپردازیم.

آستان متبرک سید محمد ابوتاوه در شهر آبادان بوده و سالیان سال مورد احترام مردم این شهر بوده است و در وصف کرامات و بزرگی این سید بزرگوار هرچه بگوییم کم گفته ایم.

در یک سند که از سایت مرکز پژوهش فرهنگی صدا و سیمای مرکز آبادان استخراج کردیم به وضوح در آن نام خانوادگی یا همان فامیلی سید محمد ابوتاوه را مشخص مینماید.

نام خانوادگی صاحب این مقبره در ابتدا سید تهامی بوده است که به سبب کرامات و قضاوتهای موفق به آن لقب ابوتاوه دادند.(یعنی اول نام خانوادگی آن سید محمد تهامی بود و بعدا شد آستانه متبرکه سید محمد ابوتاوه)

در واقع در حال حاضر در شهر آبادان فامیلی سید تهامی از افراد خانواده ی این مقبره و فامیلی سید ابوتاوه از فرزندان ونوادگان مقبره و آستانه متبرکه سید محمد ابوتاوه میباشند.

در حالی که کلاهبردار معروف و صاحب کانال علوم غربیه محمد زاده فامیلی محمد زاده دارد!!!!!

در زیر بر روی یک نوشته که البته در سایت صدا و سیما موجود است نام هارا مشخص کردیم.

سید بهروز محمد زاده کلاهبردار
سید بهروز محمد زاده کلاهبردار

اما برای اینکه بهتر و با سند و مدرک به شناخت آستانه متبرکه سید محمد ابوتاوه برویم من آدرس سایت مرکز پژوهشهای فرهنگی صدا و سیمای مرکز آبادان را پیشنهاد میدهم و آدرس آن را در اینجا قرار میدهم.

http://iribresearch.ir/paygah_marakez/cities/amaken_text.aspx?id=4556&ccode=1

آدرس بالا را کپی کنید و در مرورگر خود وارد کنید، تا وارد سایت صدا و سیما شوید.در پایین صفحه سایت صدا و سیمای آبادان، مدارک به صورت عکس وجود دارند که قابل مشاهده هستند.

کانال علوم غریبه محمد زاده

کانال علوم غریبه محمد زاده که به پشتوانه همین سایتها بنا شده و با فریب اشخاص و با کلماتی همچون دعای شفاهی یا دعای شفاهی رایگان اشخاص را به سمت هدف خود راهنمایی میکند.

در ابتدا با ترفند هایی و مبالغ ناچیز در حد بیست یا سی هزارتومان از اشخاص درخواست میکند تا سرکتاب کبیر بگیرند

و ماجرای این شخص و اقدامات کلاهبردارانه ی خود از همین جا آغاز میشود.

بسته متا تکنو

کلاهبرداری با بسته متا تکنو یا پکیج متا تکنو که دیگر برگ زرین در کارنامه کلاهبرداری آقای بهروز محمد زاده محسوب میشود!!!

ساخت چنین واژه و کلمه ای با عناوین در اختیار گرفتن موکل و یا گذاشتن نظرات کذب در پایین سایت خود با عنوان اینکه:

ما از بسته متا تکنو استفاده کردیم و الان یک موکل مثل غلام کنار ماست!!!!

بیشتر شبیه به یک توهین به شعور مخاطب میماند.

ترجیه میدم بیشتر از این در این باره چیزی نگویم چون اصلا نیازی به بررسی و موشکافی ندارد!

سرکتاب کبیر

کلاهبرداری سرکتاب کبیر دارای یک رویکرد ساده اما کاربردی است.

با این ترفند که با مبلغی ناچیز شخص را واردار به پرداخت وجه مینماید و سپس برای تلگرام شخص مراجعه کننده توماری را از قبل نوشته ارسال مینماید.

در این متن هیچ چیز خاصی از زندگی اشخاص گفته نشده و از کلمات کلی و حساب شده بهره گرفته شده است.

عموما مراجعه کنندگان این اشخاص کسانی هستند که مشکل عاطفی و احساسی یا حس شکست دارند و با همین ترفند به سادگی نوشتاری را آماده و ارسال میکند.

در این نوشتار به شخص قربانی کلاهبرداری میگوید که مثلا شما جن زده هستید و نحسی دارید و یا چله از میت گرفته اید و بختتان بسته و صدها عیب و مشکل به جان شخص می اندازد و در نهایت مبلغی در خور را طلب میکند.

اصل تمامی این صحنه سازی ها به همینجا ختم میشود و لقمه چرب و نرم را خوراک طمع خویش میکند.

اخیرا از سایت ما و نویسنده فعال سایت ما جناب آقای رسول پورصادق هم حرفهایی برای مخاطبین خود زده و سایت ما را به زیر سوال برده استکه  باید هم چنین باشد خب در هر صورت کاسبی بزرگی رو کصاد کردیم!!!

البته مخصوصا در این مقاله آدرس سایت مرکز پژوهشهای فرهنگی صدا و سیمای مرکز آبادان را قرار دادم تا به طور مستند و محکم پرده از کلاهبرداری سید بهروز محمد زاده و ماجرای پنهان شدنش در پشت عکس یه استانه متبرکه پرده برداری کنم. مثل همیشه با نظرات خود ما را دلگرم کنید.

در پایین مجددا آدرس مقاله منتشر شده در صدا و سیما را پیرامون مقبره ابوتاوه قرار دادم

http://iribresearch.ir/paygah_marakez/cities/amaken_text.aspx?id=4556&ccode=1

در آخر سلام میدهم به آستانه متبرکه سید محمد ابوتاوه که منشا خیر و برکت در شهرستان آبادان است.

و متاسفم برای سایتهایی که جهت فریب مردم از عکس سر درب این آستانه متبرکه استفاده میکنند.

واقعا چطور به این واضحی متوجه این سبک از کلاهبرداری در پوشش و سو استفاده از عقاید مردم نیستید!!!

اگر بازهم مطلبی بود که به نظر شما نیاز به نشر داشت در قسمت نظرات اعلام کنید و ما به شکل مقاله در سایت قرار میدهیم.

من الله توفیق

12 دیدگاه در “علوم غریبه محمد زاده”

 1. دنبال همین موضوع بودم که ببینم میشه به محمد زاده اعتماد کرد یا نه که دیگه فهمیدم.از همون عکس و سید سید گفتن مدام به خودش به شک افتاده بودم ولی مطمئن نبودم

 2. من دوتا ۱۵۰ هزارتومن بابت بخور تا الان به حساب سید بهروز محمد زاده دادم که برای من توی پلاستیک اندازه دوتا مشت ماده بخور فرستاد که معلوم نیست اسپند رو با چه چیزی مخلوط کرده و فرستاده.آدم تا این اندازه حروم خور و کلاهبردار نوبره.بهتره اسم این شخص رو سید کلاهبردار بنویسید توی سایتتون نه سید بهروز محمد زاده

 3. مطالب سایت محمد زاده رو الان بروید بخوانید میبینید که به همه اطرافیان خودش میگه کلاهبردار و به همه دعانویسها میگه کلاهبردار ولی خود این آقا الان که از من بابت اجرای طلسم چهارصد هزارتومن گرفته و قبلا هم ۳۰ هزار تومن بابت سرکتاب گرفته بود نه جواب من رو میدهد نه پول بنده رو پس میده
  یک پیام برای من فرستاده و نوشته من خدا نیستم که کاری کنم مشکل شما با همسرت رفع بشود از خدا بخواه! خب الان که نتوانستید کاری کنید لطفا پول من رو پس بدهید. این آقای بهروز محمد زاده با فرم خدا و عکس مذهبی دارد از امثال من پول میخورد و کلاهبرداری میکند.این انصاف نیست

 4. توی اینترنت پر شده از عکسهای فیش های واریزی به حساب همین بهروز محمد زاده کلاهبردار از خدا بیخبر. من خودم یک ۳۰ هزار تومن بابت سرکتاب و یک ۶۰۰هزارتومن بابت دعا و یک چهارصدو چهل هزارتومن بابت انگشتر به این شیاد دادم. فیش های واریزی بنده هم موجود هستند که اگر اجازه بدین برای سایت شما بفرستم

 5. برای قسمت نظرات سایت لطفا اجازه ارسال عکس بدهید تا چتهای این بیشرف سید نما رو برای سایت شما ارسال کنم.
  همین الان بعد از دو هفته جواب تلگرام من رو داده و نوشته اگر بازهم پیام دهید بلاک میشوید.بعد از اینکه این آقای محمد زاده از من یک میلیون و دویست پول گرفته از فردا اون روز دیگه هیچ کاری با من نداره و اصلا هیچ اتفاقی برای من نیفتاد که هیچ شرایط من روز به روز بدتر هم شد.
  دیگه داره باورم میشه که سید بهروز محمد زاده یه حیوان پست کلابهردار است که با توجه به شرایطی که به این شخص از فلاکت خودم گفته بودم بازهم پول من رو خورده.امیدوارم خرج دوا و دروان عزیزانت شود

 6. یک مطلبی را در مورد کلاهبرداری سید بهروز محمد زاده داخل فضای مجازی خوندم که جالب بود.
  نوشته بود که این شخص به مراتب و مراحل مختلف هزینه های ناچیز رو از طعمه های خودش میگیرد تا بعدا هیچ شخصی نتواند پیگیرد قانونی داشته باشد.
  یعنی به زبان ساده تر باید بگوییم که یک کلاهبرداری حساب شده در پوشش دعانویسی و استفاده از نام سید برای جلب اعتماد مردم

 7. دوستان و مدیریت سایت محترم من الان در مقبره سید محمد ابوتاوه بودم همان مقبره ای که سید بهروز محمد زاده کلاهبردار با هزار ترفند خودش را منسوب به این مکان میداند و حتی از اطرافیان این مکان هم پیگیر مشکل شدم.همه و همه به اتفاق به بنده گفتند که شاید هزاران بار تا الان درب منزل آنان را زده اند و دنبال این شخص بودند و حتی نگهبان این مقبره هم اجازه حرف زدن به اشخاص نمیدهد و تا میگویید سید بهروز محمد زاده میشناسید رفتاری میکند با شما که باید باشید و ببینید.اینا مدام این موضوع کلاهبرداری این شخص سر زبانها است و با هر مبلغی از هزار تومن تا میلیون از افراد میگیرید.
  پیشنهاد میکنم قبل از هر رداختی یکبار و فقط یکبار به این مکان بیایید و خودتان سراغ اسم بهروز محمد زاده را بگیرید تا بفهمید که با چه آدم پست و بی شرمی روبرو میشوید من از شهر مسجدسلیمان تا اینجا امدم و نتوانست سر من رو بیشتر از این کلاه بگذارد و شما هم اگر رسالت رسانه و سایت دارید پیام من را حذف نکنید و درسایت قرار دهید

  1. من هم به این مقبره رفتم و به سراغ سوپرمارکت نزدیک هم رفتم.همه میدونستن که افرادی دنبال این اسم هستند و کلاهبرداری بیش نبوده.واقعا این پولها چطور خوردن داره.

 8. چرا نظرات من رو حذف میکنید چرا نمیگذارید تا روش و راز این بیشرف رو پخش و منتشر کنم این آشغال رو من از قدیم میشناسم از همون موقع که سید نبود و با اسم شایان محمدی کلاهبرداری میکرد اگر اسم کانال محمدی رو به زبان بیارم که یاد آور اون همه کلاهبرداری و افشاگری هست شما نظر من رو درج نمکنید و از یه بیشرف حمایت میکنید چون مثل خود اون آدم هستید

  1. مخاطب عزیز،نظرات قبلی شما بسیار جالب و آمیخته بود از روشنگریهای آگاهانه، اما به سبب استفاده از الفاظ رکیک و توهین های بسیار زشت ما به هیچ عنوان در سایت ثبت نظر شمارا انجام نخواهیم داد.واقعا متشکرم که به سایت ما خود ما هم توهین کردید.

 9. چرا اینقدر نوشتید سید بهروز محمد زاده این که سید نیست.توی کانالش تا چند وقت پیش اسمش شیخ شایان محمدی بود.اسم کانالش علوم غریبه محمدی بود،سایتشم “دعانویس دات آی آر” بود. اول حسابش رو مسدود کردن بعدش سایتشو فیلتر کردن.بعد یه مدت برگشت پست های کانالشو عوض کرد شد سید بهروز و نوه ی یه سید!!!
  اول کانالش اسم قبلی کانال که علوم غریبه محمدی بود ثبت شده .من هم عکس فیشهای واریزی خودم رو دارم که اگر راهی ایجاد کنید ارسال کنم

 10. سلام . بهروز محمد زاده ک انسان پست و دروغگو بیش نیست. اول از من ۳۰هزارتومن بابت سرکتاب گرفت و یه مشت چرندیات تحویلم داد من اون موقع حال خوبی نداشتم و گیج بودم چون نامزدم یه دفعه همه چیز رو بهم زده بود کلا نابود بودم.همین انسان حقیر و پست که اسم سید به خودش چسبونده اول به من گفت انگشتر میفرستم حل میشه مشکلت اما بدتر شد با اون انگشتر جعلی بیخود که حتی نگین اون هم پلاستیکی بود.دوباره از من پول گرفت گفت سحر داری باطل کنم.الان که پیام میدم میگه دادم از جدم سید محمد ابوتاوه درخواست میکنم کمکت کنه.ای خدا نشونت بده کلاهبردار دروغگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *