دسته‌ها
طلسم صبی

طلسم صبی را خودتان انجام دهید

طلسم صبی را خودتان انجام دهید. موضوعی که دعانویسان سعی میکنند با هزار دلیل و ترفند اشخاص را از انجام دادن آن منصرف کنند،چون انجام طلسم توسط خود شخص سبب کسادی بازار دعانویسان میشود.

عموما دعانویسها با موضوعاتی همچون: باید موکل داشته باشید بعد دعا بزنید – طلسمات صبی با جنیان خطرناک ارتباط دارند – طلسمات صبی کفاره سنگین دارند و سنگینی می آورند و از این دسته جملات برای ترساندن مخاطبین خود استفاده میکنند تا به مشتریان خود القا کنند که انجام طلسم کار شما نیست و باید به دعانویس پول دهید تا انجام دهد.

اما ما در این مقاله ابتدا کلیات را آموزش میدهیم و سپس جهت دریافت رایگان طلسمات صبی آدرس کانال تلگرامی مامازار ایران (حلیمه سرحانی ) را که رایگان آموزش داده است را در این صفحه قرار دادیم.

در این مقاله ابتدا به بررسی اجزا و مراحل کلی انجام یک طلسم صبی واقعی میپردازیم و در نهایت کانال تلگرامی را که حاوی آموزشهای دقیق انجام طلسم است را معرفی میکنیم. تمامی مراحل آموزش در این سایت و کانال تلگرامی معرفی شده کاملا رایگان است.

طلسم صبی یکی از پر طرفدارترین نمونه های دعا و طلسم محسوب میشود.

در این مقاله به طور کامل به آموزش طلسم صبی به زبان ساده میپردازیم.

اما باید گفت که طرز صحیح استفاده از طلسم صبی و طلسم یهودی کمی با باور فعلی مردم متفاوت است.

در فضای مجازی با طلسم های صبی متعددی روبرو میشوید که در آنها فقط یک جای خالی برای نگارش نام و نام مادر شخص وجود دارد.

درحالی که طلسم های صبی و طلسم های یهودی دارای اصولی بر پایه ی ستاره شناسی و علم کواکب برای محاسبه متغیر های درون طلسم دارند.

حال سوال پیش می آید که متغیر طلسم چیست و چگونه به دست می آید.

متغیر طلسم صبی

راز اصلی کار فقط همین موضوع است. درواقع با انتشار این آموزش دیگر هیچ نیازی به مراجعه به دعانویس صبی برای انجام طلسم صبی نخواهید داشت.

شاید با طلسمهایی در اینترنت مواجه شده اید که مکانی برای نگارش نام و مشخصات فرد را درخود ندارند.باید بطور کلی از این طلسمها دوری کرد که اثرگذاری نخواهند داشت.

و اما با نوعی دیگر از طلسمهای صبی روبرو میشوید که مکانهایی را برای نگارش نام یا مشخصات صاحب طلسم را دارند که باید این قسمتها توسط خواهان طلسم یا دعانویس پر شود.

اما واقعیت اصلی اینجا است که این قسمتهارا که متغیر طلسم مینامند را همیشه نباید با نام و نام مادر پر کرد و در بیشتر حالات باید با توجه به نوع طلسم و سبک نگارش آن متغیر محاسبه و در طلسم جا زده شود.

تمامی دعانویسانی ک با طلسم موکلدار یا طلسم صبی کار دعانویسی را پیش میبرند همواره با مراجع و مراکزی که کار این محاسبات را انجام میدهند در ارتباط هستند،تمامی محاسبات توسط بابا زار یا مامازار انجام میشود.

طلسم صبی چگونه است

دروغ پیرامون طلسم صبی

همیشه این دروغ پیرامون طلسم صبی بوده است که باید حتما طلسم را فردی که موکل دارد و یا دعانویس است انجام دهد!!!

این گفته از ریشه دروغ است.

و یا میگویند کسی که میخواهد طلسم نگارش کند باید حفاظ برای خود بزند و از این داستانها که همگی دروغ هستند.اگر قرار است با حصار طلسمی نگارش شود پس تکلیف کسی که طلسم بنامش میشود و حصار ندارد چیست!!! لابد نابود میشود!

اینها جملاتی هستند که دعانویسان برای اقفال و چپاول پولهای کلان به مشتریان خود میگویند.

ما در انتهای این مقاله به شما میگوییم که چگونه و از کجا طلسم را انتخاب کنید و چگونه متغیر را بدست آورید و چگونه برای خود طلسم نگارش کنید

طلسم صبی

واقعیت اصلی اینجاست که هیچگاه افراد متوجه نمیشوند که دعا و طلسمشان چگونه و توسط چه کسی محاسبه و انجام شده است.

ما در پایین سایت لینک ورود به کانال حلیمه سرحانی کنهء (مامازار ایران) را قرار دادیم که در حال حاضر و بعد از فوت ملاعبد فیهانی(بابا زار ایران) نفر دوم در محاسبه و آموزش متغیر و طلسم صبی و یهودی است.

بطور حتم دعانویسان تمام تلاش خود را در راستای مخفی کردن مامازار و بابازار ها بکار میبرندتا بتوانند بابت محاسبه متغیر درون طلسم های خود درآمد بالایی را کسب کنند.

لینک ورود به کانال تلگرامی حلیمه سرحانی(مامازار) در قسمت پایین سایت موجود است.

چرا از طلسم صبی به نیکی یاد میشود

درواقع رعایت نکات کلیدی و ریز در این نمونه نگارش طلسم سبب شهرت آن شده است.

به جرعت میتوان گفت که طلسم یهودی دارای رتبه ی اول و طلسم صبی دارای رتبه ی دوم است

طلسم صبی فرزند دعانویسی و طلسم نویسی یهود است که به وضوح میتوان نفوذ و وجود کلمات و سبک دعانویسی یهودی را در طلسم صبی دید.

تمامی کیفیت یک طلسم ریشه در دقت محاسبه متغیر طلسم دارد.

هرچه محاسبات دقیق تر باشد طلسم نوشته شده با طالع فرد قرین و مماس میشود و در این چرخش کواکب به راحتی اتفاقات زندگی فرد رقم میخورد.

هدیه یا رشوه به موکل در طلسم یهودی و صبی

شاید در فضای مجازی جستجو برای دانلود طلسم یا دعا کرده باشید و به محتواهای بسیاری رسیده باشید اما واقعا این طلسمها اثر گذار هستند؟!!

  • اصول و شرایط و اداب انجام طلسمهایی که دانلود شده است چگونه است؟
  • اصلا چه دلیلی دارد که طلسم  موکلداری که در حال انجام آن هستید اثر گذار باشد؟
  • آیا خوتان میتوانید مانند یک دعانویس طلسم بنویسید؟
  • طلسم موکلدار چیست؟
  • آیا من هم میتوانم طلسم موکلدار بنویسم یا باید موکل داشته باشم؟

برخی سایتها و دعانویسان طوری از آداب نگارش طلسم حرف میزنند که شخص خود را باخته و به طور کامل عقب نشینی کند! درواقع این یک ترفند برای این مهم است که شما کار اجرای طلسم را به خود دعانویس منتقل کنید.

عموما اصولی مختصر همچون داشتن لباس پاک و داشتن طهارت در نگارش تمامی طلسمهای خیر و شر وجود دارد.

البته محدود طلسمهایی هم هستند که در شرایط ناپاکی هم میتوان آنها را نگارش و اجرا کرد.

عموما ما به دنبال طلسم موکلدار هستیم و فکر میکنیم که طلسمی که موکلدار باشد قویتر است! پس ادامه این مطلب را بخوانید تا برای شما بگویم که داستان از چه قرار است

طلسم موکلدار صبی

درواقع طلسم موکلدار صبی نوعی قرار داد دو طرفه است.

مانند زمانی که شما به یک شرکت خدماتی مراجعه میکنید و قراردادی بین شما و طرف مقابل نوشته میشود که در متن قرار داد آمده است که مثلا شما روز سی ام هر ماه باید مبلغی را پرداخت کنید و شرکت خدماتی هم در ازای دریافت مبلغ خدماتی را برای شما انجام میدهد.

همین مثال را حالا کمی تغییر دهیم:

طلسم (قرارداد) نوشته و یا چاپ میشود

در قسمت خالی طلسم(نام و مشخصات شما) قرار میگیرد،که میشود همان قسمت متغیر طلسم که در ابتدای مقاله گفتم باید محاسبه شود.

در قسمت دیگر قرارداد(طلسم) نام و مشخصات موکلی که مامور و توانایی اجرای طلسم را دارد از قبل در متن طلسم قرار گرفته است.

حالا میماند وجهی که شما سی ام هرماه به شرکت پرداخت میکردید!! در طلسم میشود دادن هدیه یا طعام یا رشوه به موکل.

حال این سوال پیش میآید که این هدیه به موکل یا دستمزد موکل چیست و چگونه است؟

برای موکلین صبی و موکلین یهودی و موکلین مسلمان دو شاخه ی کلی برای هدیه دادن یا رشوه دادن یا طعام دادن به موکل وجود دارد.

یکی از این راهها دادن خون قربانی (موجود حلال گوشت) و دیگری دادن طعام از راه دود دادن است.

طعام موکلین از راه دود دادن را بخور دادن هم میگویند.

طعام موکلین با بخورات سه گانه انجام میشود.

بخورات سه گانه کلمه ای جمع از سه نمونه بخور به نام های (بخور زار ، بخور بحری ، بخور سرخ ) است.

نوعی مراسم معروف در ایران به نام مراسم زار وجود دارد

از ابتدای مراسم تا انتهای مراسم باید دود بخور زار پایدار و فعال باشد

بخور زار

در مراسم زار برای خروج جن از بدن شخص جن زده، مامازار یا بابازار از دود بخور زار استفاده میکنند تا موکل را مجبور به خروج جن از بدن بیمار کند

موکل با جن متفاوت است و عموما دارای قدرت بالاتری نسبت به جن است،اما برای کارهای خیلی نجس از جن استفاده میکنند که به هیچ عنوان توصیه نمیشود.

درواقع شغل اصلی مامازار یا بابا زار ، انجام مراسم زار و درمان اشخاص جن زده است و دعانویسی نوعی کار پیش پا افتاده برای آنان محسوب میشود.و فقط به راهنمایی و آموزش و محاسبه متغیر طلسمها بسنده میکنند و اجرای طلسم را به دعانویسان میسپارند.

در خبرگزاری های ایرانی و خارجی مستندات و تصاویر زیبایی از مراسم زار به همراه موسیقی زار (زار درمانی) وجود دارد.

محقق غلامحسین ساعدی در کتاب اهل هوا به نوعی مراجعه از سوی دعانویسان و رمالان به مامازار اشاره میکند که در این مراجعات مامازار یکسری اعداد و حروف را در اختیار مراجعین خود قرار میدهد.

استفاده از بخور زار و بخور بحری و روغن میزان و خون قربانی حلال گوشت و بخور سرخ و … که عموما قوچ یا میش خواهد بود از قسمتهای جدانشدنی در مراسم زار درمانی است.

لینک کانال تلگرامی مامازار ایران ( خانم حلیمه سرحانی ) را در زیر این قسمت قرار دادیم تا بطور رایگان بتوانید برای خود طلسم بزنید.ابتدا وارد یک صفحه میشوید که چکیده ای از شخصیت حلیمه سرحانی را گردآوری کردیم و سپس در قسمت انتهایی لینک ورود به کانال ایشان را قرار دادیم.لطفا در قسمت نظرات سایت نتیجه طلسم و نوع طلسمی را که اجرا کردید را برای ما شرح دهید.

 

42 دیدگاه دربارهٔ «طلسم صبی را خودتان انجام دهید»

سلام عرض ادب و احترام ادمين هاي تغين متغيير در كانال تلگرام متاسفانه خیلی دیر پاسخ میدن

سلام و وقت بخیر،بله دقیقا همینطوره من یه هفتست پیام دادم از ۴ادمین هیچ کدوم جواب نمیدن و …

در پیامهای همه این موضوع درحال تکرار است.
ما گفتیم که در جایگاهی نیستیم که دستوری به ادمینها دهیم.
اما اطلاع داریم که احتمالا حجم بالای مخاطبین سبب تاخیر بسیار درپاسخگویی مردم بوده است

پاسخ

متاسفانه مدتهاست منتظر متغیر ها هستم .ولی هیچ جوابی نداشتم ،آیا کتابی هست که برای محاسبه متغیر ها استفاده نمایم

سلام
دوست عزيز من نياز شديد ب دعا نويس يهودي يا صبي دارم
كسي رو سراغ داريد تضميني معرفي كنيد
ممنون ميشم

با ادمینهای کانال خانم سرحانی صحبت کنید تا کسی رو معرفی کنند. البته کانال ایشان بیشتر برای کسانی است که خودشان قصد انجام طلسم را دارند

پاسخ

من هم از شخصی طلسم صبی را شنیدم خب منم مشکلی داشتم ک نمیدونستم چیکار کنم واسه همین کنجکاو شدم و تحقیق کردم و برا همین سرچ کردم و تا حدودی دلم آروم گرفت ولی باز هم تردید دارم دلم میخواد کسی ک از طلسم صبی استفاده کرده بفهمم ک ایا راضی بوده یا نه

سلام وخسته نباشید وضمن تشکر من تلگرام ندارم اگه ممکنه متن طلسم صبی را برام ارسال بفرمایید خیلی لازم زندگیم داره خراب میشه ممنون

غلامحسین ساعدی نگاه ویژه ای به ملاعبد فیهانی و حلیمه سرحانی کنه داشته و تمام اعتقادات و باورهای های ساحل نشینان در کتاب تحقیقی اش”اهل هوا” به عوامل متافیزیکی نامعلومی ربط داده

من اولین بار است دراین سایت مطلب می ذارم و خودم هم اهل کتاب و مقاله های اینترنتی هستم.سایت شما تا حدودی هم بار علمی و آموزشی دارد(تاحدودی) و هم نگاهی طرفدارانه به شخصیت حلیمه سرحانی دارد و به وضوح در حال تعریف و تمجید از این شخصیت است.
برای معرفی کیفیت خانم سرحانی، کتاب غلامحسین ساعدی و مقالات موجود در سایت بانک اطلاعات جهانی یا همان ویکیپدیا کافی است. و بهتر بود بجای تعریف از شخصیتهای شناخته شده بیشتر به تحلیل اصول و آموزش اجرای طلسم میپرداختید.

سلام ادمین جان
فرمودین که اموزش کامل انجام دادن طلسم صبی رو میزارم که نیازی به دعانویس نداشته باشید ولی متاسفانه هیچ اموزشی نزاشتین، نه نحوه بدست اوردن متغیرها نه نحوه انجام دادنش البته نحوه بدیت اوردن متغیر نامها خیلی مهمه که هیچ اموزشی نیست.

بر روی لینک کانال تلگرامی خانم حلیمه سرحانی کلیک کنید و از ادمینهای کانال درخواست نمایید.

پاسخ

سلام خسته نباشید ببخشید طلسم یهودی چه ضرری داره من یه دختر رو دوست دارم میخوام واسش طلسم یهودی بکنم ضررش واسش چیه

هر طلسمی مفید نیست،در کانال خانم سرحانی طلسم های خاص و گلچین شده موجود است و اگر طلسم خاصی مد نظر دارید ابتدا با آنها مشورت کنید و پس از تایید ادمینهای کانال اقدام به اجرای آن کنید

پاسخ

،آیا کتابی هست که برای محاسبه متغیر ها استفاده نمایم
قابل ذکر هست که این اولین بار هست من براتون پیام میدم
متاسفانه مدتهاست منتظر متغیر ها هستم .ولی هیچ جوابی نداشتم

سلام لطفا یه مرجع معتبر برای تهیه بخورات سه گانه معرفی کنید
و اینکه راهی نیست بشه ادمینهای کانال خانم حلیمه سرحانی زووتر متغیرها رو بدند چون واقعا برای بعضی ها مشکلشون به زمان خیلی بستگی داره

من به خاطرمقاله ادمین گرامی وارد کانال حلیمه سرحانی شدم متغییر دریافت کردم و مو به مو گفته هاشون انجام دادم الان ۲ماه میگذره و نتیجه بسیار خوبی داشت که بعد از لطف خدا این موضوع رو مدیون شما هستم ❤️

سلام مدیر محترم سایت
طلسم صبی طلسم خوب و قوی هست اما نیاز به راهنمایی دارد.در کانال خانم سرحانی تبعیض در پاسخگویی وجود دارد و به افراد به یک چشم نگاه نمیشود که میخواستم به این نحو خانم سرحانی رو مطلع کنم که باید به اطرافیان خود آموزش دهد که با همه مهربان باشند نه با یکی خوب باشن و به یکی با بدی رفتار کنند

سلام. در متن اشاره کردید که آموزش به دست آوردن متغیرها در انتهای متن هست اما چیزی از آموزش نبود

اینها رو چرا درکانال قرار نمیدن که برای به دست آوردن متغیرها منتظر نمونیم؟

برای محاسبه متغیر نیاز به یکسری جداول و فرمولها است که ما فعلا بخش کوچکی از آن را در اختیار داریم و درخواست هم به ادمینهای کانال خانم سرحانی کردیم که تا کنون از قرار دادن این جداول و فرمولها به سایت ما امنتاع کردند،به محض دریافت این جداول ،به همراه آموزش آنها را در سایت خود قرار خواهیم داد

پاسخ

قضیه طلسم صبی یا طلسم یهودی یا امثال اینها نیست،مهم خود طلسم و رعایت اصول اجرای آن است.هر طلسمی در دنیا احتمال نگرفتن یا عملکردن را دارد.
جهت مشاوره های دقیق و تخصصی به کانال تلگرامی خانم سرحانی مراجعه و از متخصصین این موضوع سوال نمایید.
پاسخ داده شده به شما صرفا نظر نویسنده مقاله است.

پاسخ

اصلا اصول اصلی طلسم صبی بر پایه انجام طلسم توسط خودمون هستش،اما چون دعانویسا حاضر نیستم یاد بدهند ما مجبور میشیم پول بدیم که خودشون انجامش دهند.لطفا در ضمینه دعاهای اهل تصوف هم اطلاعاتی دارید ممنون میشم در سایت قرار دهید

تصوف یا صوفی گری ربطی به دعانویسی ندارد و بیشتر مسلک و رفتار است و ما تا کنون کتابی یا مرجعی از این اشخاص به عنوان دعانویسی برپایه صوفیگیری ندیدیم.درصورتی که اشخاص اطلاعاتی دارند با ما در میان بگذارند تا در صورت صحت مطالب از آنها در سایت بهره برداری نماییم

پاسخ

در مورد طلسم صبی که کانال حلیمه سرحانی رو معرفی کرده بودین من مراجعه کردم ولی طلسمی برای بیمار کردن دشمن داخل کانال ایشون نبود میشه لطفا در سایت خودتون قرار بدین

دوست عزیز،کانال حلیمه سرحانی (مامازار ایران) یک کانال رسمی است و بطور حتم طلسماتی که موجت تخریب یا خطر آفرین است در آن وجود ندارد.در سایت ویکیپدیا نام حلیمه سرحانی را بررسی کنید تا بیشتر متوجه اصول رفتاری آن شوید

پاسخ

چرا توی کانال نوشته طلسم صبی یا یهودی، مگه صبی با یهودی فرق ندارن؟

طلسم صبی در نمونه کامل خودش همان طلسم یهودی است و هیچ فرقی در طلسم و روش اجرای آن نیست

پاسخ

طلسم صبی در کل دو نمونه بیشتر نیست یا کشتن حیوان و خون اون حیوان رو برای نوشتن میبرن یا از بخور زار و بخور های دعانویسی استفاده میکنن

نوشتن طلسم صبی روی بدن شخص رو یه عده توی اینترنت مد کردن که فقط از زنها سو استفاده کنن وگر نه اگر راست میگن بگن که چه طلسم و نوشته رو باید روی پوست بنویسن تا خود مشتری روی پوست خودش حک کنه

هیچ مدرک و سندی دلیل بر نوشتن طلسم صبی روی پوست بدن شخص وجود ندارد و این موضوع دروغ محض است

پاسخ

اگر راست میگن و واقعا باید طلسم صبی رو روی بدن شخص بنویسن خب توی فضای مجازی شکل اون طلسم و نوشتهاش رو فاش کنن

نوشتن طلسم صبی روی بدن اشخاص یک موضوع دروغ است که توسط برخی دعانویسان تبلیغ شده تا بهره کشی های خودشان رو از این موضوع انجام دهند

پاسخ

یه زمانی هیچ دعانویس صبی حاضر به آموزش نبود تا فضای مجازی شکل گرفت و حلیمه سرحانی پیداش شد و یه دفعه تمام طلسمات صبی رو فاش کرد وگرنه اگر دست دعانویسای صبی داخل بازار باشه بابت هر طلسم صبی که انجام بدن میلیونها تومن پول میگیرن.زمانی برادر خودم برای بازگشت نامزدش سراغ یه دعانویس صبی رفت و بابت نوشتن طلسم محبت صبی که با ماهی و بخور زار بود ۸میلیون پول داد اونم سال ۹۱که پول ارزش زیادی داشت.الان که کانال خانم سرحانی و سایتهایی که دنبال مخاطب هستن دارن طلسم صبی رو مثل نقل و نبات آموزش میدن دیگه بساط این مبالغ نجومی جمع شده و همه دعانویسای صبی افتادن زمین.دم هرچی با مرامه گرم

بله درست است.البته باید گفت که خانم سرحانی قبل از ایجاد فضای مجازی در کشور هم به اطرافیان خود آموزش میدادند و همانند استاد ایشان مرحوم ملاعبدفیهانی از امر آموزش رایگان به دیگران خودداری نمیکردند.البته این نکته راهم باید گفت که فقط طلسم های وصل و دوستی و صلح و بطلان و از این قبیل را آموزش میدادند و به سراغ آموزش طلسمات مخرب نمیرفتند

پاسخ

یکی کمک کنه این تغییر متغیر برای طلسم ماهی رو چیکار کنیم ادمینای تلگرام انلاینن ولی دیرجواب میدن

بله تاخیر دارند. تا اونجا که ما میدونیم ادمین ۱۰۲ برای تغییر متغیر سریعتر است. به آن مراجعه نمایید

پاسخ

من یه جزوه از اینترنت دانلود کردم که دقیقا همین طلسم محبت صبی با بخور زار رو یاد داده که با طلسم صبی داخل کانال این خانم یکی هست. البته توی کانال به جزئیات با دقت بیشتری پرداخته که نشون میده واقعا هدف طراح کانال آموزش بی چون و چرای طلسم بوده و خواسته یجوری برای مخاطب کم نذاره حالا من موندم آخرش این طلسم صبی بوده بعد به یهودی رفته یا طلسم یهودی بوده و بعد به صبی رفته

اینکه اول مرغ بوده یا تخم مرغ بوده زیاد مهم نیست. مهم اینجاست که ببینیم کار راه بنداز هست یا خیر! البته اگر با نگاه علمی به ماجرا دقیق شویم میبینیم که هردو کاملا یکی هستن

پاسخ

سلام
اومدم تشکر کنم
خودتون گفته بودین هرکسی که راهنمایی شود و نتیجه حاصل نماید مراجعه کند و اطلاع دهد
من برای برادرم باطل کردن طلسم را زدم و برای مشکل خودم و همسرم طلسم محبت زدم.
در کل از شما بابت راهنمایی و از خانم حلیمه سرحانی و ادمینهای محترم بابت رسیدگی سپاسگزارم
جهت طلسم محبت صبی دو هفته و طلسم باطل کردن سحر صبی حدود سه هفته تا یک ماه زمان برای حاصل شدن نتیجه سپری کردیم.
میزان رضایت من و برادرم کامل است.اگر تمایل دارید شماره کارتی رو جهت پرداخت هدیه ناقابل به سایت خوبتان به من ایمیل نمایید.

ادمین شماره ۱۰۲ کانال سرحانی برای محاسبه متغیر از همه سریعتر جواب میده بقیه دیر رد میکنن ولی در کل کارشون خوبه.کجای این مملکت کارها سریع پیش رفته که صف این کانال سریع پیش بر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *