طلسم محبت صبی

شایعات زیادی در ضمینه انواع طلسم محبت صبی وجود دارد که اکثرا دروغ و غیر واقعی هستند

از مهمترین این شایعات ، نوشتن یا نگارش طسم صبی بر روی بدن اشخاص است که به هیچ وجه وجود خارجی ندارد.

درواقع همین موضوع دروغ سبب تخریب ذهن برخی افراد شده است.و این باور را در ذهن آنها ساخته است که باید برای یک طلسم صبی قدرتمند دست به دامن چنین رفتارهایی شد.

تمامی طلسمات صبی بر پایه ی قربانی کردن حیوانات حلال گوشت یا دود دادن با بخورات خاص شکل میگیرند.

در این مقاله به آموزش بهترین و بالاترین نمونهای طلسم محبت صبی خواهیم پرداخت.

جهت ادامه این مقاله بر روی نوشته ” طلسم محبت صبی ” کلیک نمایید

از مهترین و قدیمی ترین نمونه های طلسم محبتی میتوان به طلسم محبت با ماهی و بخور زار اشاره کرد.

به سبب داشتن محدودیتهای سایت ما در درج طلسم ، آدرس کانال معروف در ضمینه آموزش رایگان طلسم را برای شما در اینجا قرار دادیم. ▼

حلیمه سرحانی کانال تلگرام

حلیمه سرحانی کنهء (مامازار ایرانی)

قبل از کلیک بر روی عکس و رفتن به صفحه معرفی مامازار ایران(حلیمه سرحانی) بهتر است تا نگاهی توام با بررسی به طلسم محبت معرفی شده توسط داشته باشیم.

در یکی از طلسمات محبتی ایشان که معروف به طلسم محبت ماهی است طبق اصول طلسم نویسی معرفی شده در این سایت عمل شده است و در طلسم قسمتی با عنوان تعیین موکل رحمانی جهت ایجاد محبت و قسمتی جهت معرفی صاحب طلسم و قسمتی هم جهت معرفی شخص خواسته شده یا دعوت شده به عشق وجود دارد.

حال این سوال پیش می آید که طلسم محبت آموزش داده شده در این کانال جز دسته طلسمات محبت یهودی است یا طلسمات صبی؟

در نگاهی کلی و توضیحی جامع باید گفت که طلسم صبی در حالت اعلاء به طلسم یهودی مبدل میشود

با ذکر چندین زیر عنوان این موضوع را قابل فهم تر میکنیم

طلسم محبت صبی با متغیر

در کانالی که به شما معرفی کردیم تمامی یا بیشتر طلسمات نیاز به موضوعی با عنوان متغیر دارند،و اما داستان متغیر چیست؟

پیش تر گفتیم که طلسم صبی در حد اعلاء خود به طلسم یهودی تبدیل میشود، خب این حد اعلاء دقیقا همینجاست.یعنی زمانی که شما در طلسم به طور مستقیم نام و نام مادر یا پدر شخص مقابل را میگذارید، یعنی عینا خود اسم را مینویسید، طلسم به حالت طلسم صبی تبدیل میشود.

اما زمانی که طلسم را با جداولی عبری به عدد و حروف تبدیل میکنید در واقع طلسم صبی را به اوج خود رسانده و به طلسم یهودی تبدیل میکنید.

البته نگران تبدیل اسمها به متغیر (حروف و عدد) نباشید چون در کانالی که معرفی کردیم این کار را برای شما انجام میدهند.

متغیر در طلسم محبت صبی

متغیر طلسم در واقع هیچ چیز جز اسم خود شخص نیست!

در بیشتر طلسمات محبتی اینترنتی و معمولی این موضوع مشاهده میشود که دارای دو قسمت هستند،یک قسمت برای صاحب طلسم محبت و قسمتی دیگر برای کسی که باید جذب صاحب طلسم شود و معمولا در طلسمات عادی در این دو قسمت نام کوچک و نام مادر شخص را مینویسند.

اما در طلسم محبت یهودی یا طلسم محبت صبی در اعلا ترین حالت ، بجای نوشتن مستقیم نام اشخاص آن را در جداولی خاص قرار داده و نام افراد را به شکل عدد و حروف استخراج میکنند.

این موضوع نیاز به داشتن علمی خاص در درجات بالا دارد یا نیاز به داشتن جداولی برای محاسبه این متغیرها.

علی رغم در خواست سایت ما از ادمینهای کانال خانم حلیمه سرحانی مبنی بر در اختیاز گذاشتن این جداول برای سایت ما، این گروه همچنان تمایلی به آموزش یا فاش کردن این محاسبات ندارند و در آخرین درخواست ما از ادمینهای این کانال این موضوع را بیان کردند که خانم سرحانی با نشر و آموزش این جداول در فضای مجازی و برای همگان مخالف است.البته به شاگردان قدیم و جدید خود این جداول را داده و آموزش هم داده است که کم و بیش ماهم از آن با خبر هستیم و در مقاله ای دیگر با عنوات تعیین متغیر طلسم به شرح آن خواهیم پرداخت.

بطور مثال کلمه : منصور پسر مریم ،برای طلسمات معمولی به شکل منصور ابن مریم نوشته میشود اما برای دقت بالاتر در طلسم بهتر است به شکل متغیر (عدد و حروف) نوشته بشود.

در محاسبه متغیر نام طلسم هم موثر است، مثلا محاسبه متغیر برای اسم منصور ابن مریم در طلسم محبت صبی میشود: ۷ ۱ ط ۶ ۵ ص ۵ ۶ ص

و یا متغیر همین اسم زمانی که در طلسم بستن شهوت استفاده میشود : ۸ ۲ س ۸ ۹ ک ۹ ۸ ک

که البته این امورات و راهنمایی ها همه به شکل رایگان در کانال حلیمه سرحانی شرح و انجام میشود.

طلسم محبت یهودی

اینکه بخواهیم طلسم محبت یهودی را از طلسم محبت صبی جدا بدانیم امری کاملا اشتباه است.

این دو نمونه،یعنی طلسم صبی و طلسم یهودی هردو برابر و به یک صورت هستند و هیچ تفاوتی باهم ندارند.موضوعی که تا امروز سبب این ذهنیت شده است که این موضوعات باهم تفاوت دارند این است که بیشتر طلسمات صبی با طلا و نگارش بر روی لوح طلا انجام میشده است و این سبک نگارش نیاز به خلاصه سازی شدید داشته و با انجام این خلاصه سازی ها ظاهر طلسم تغییر می یافت.

همین تغییر ظاهر به مرور باعث شد تا طلسم صبی را از طلسم یهودی جدا بدانند.

در واقع اگر به کانال مامازار ایران (حلیمه سرحانی ) مراجعه کنید میبینید که در پای طلسماتش نوشته است طلسم یهودی- صبی و این موضوع به همین دلایلی است که در اینجا توضیح دادیم

دیدگاهتان را بنویسید